integracja jura samochody terenowe paintball catering częstochowa strzelnica łucznicza atv jura
jaskinie jurajskie parasailing Poraj Nordic Walking Częstochowa imprezy integracyjne jura offroad
spływy kajkowe częstochowa scianka wspinaczkowa festyn wiatrówki strzelnica imprezy na orientację mosty linowe

Wyprawy 4x4

Wyprawa do Rumunii, droga na przełęcz Urdele Turystyka offroad to wyjątkowa forma krajoznawstwa pozwalająca z zupełnie innej perspektywy poznawać kraj czy region, do którego się wybieramy. Dzięki możliwościom naszych samochodów możemy się bezpiecznie poruszać po niedostępnych drogach, podziwiać góry i przełęcze w miejscach gdzie innych aut nie znajdziemy.

Podczas wyprawy możemy poczuć się jak odkrywca, podróżnik, eksplorator. Nie będziemy przebywać w znanych kurortach (chyba, że przejazdem), najczęściej nocować będziemy pod namiotem albo w małych hotelikach bądź schroniskach. Auta są tak przygotowane aby ułatwić nam obozowanie ale drewna za nas nie narąbią i namiotów nie rozbiją. Przypomnimy sobie harcerskie czasy.
Organizujemy wyjazdy zagraniczne i krajowe. Możesz z nami pojechać jako pasażer (z możliwością prowadzenia samochodu terenowego) a jeżeli posiadasz własną "terenówkę" jako uczestnik zmotoryzowany. Wyprawy offroad to świetny pomysł na spędzenie wakacji, organizację wyjazdu motywacyjnego dla kadry menedżerskiej, lub przygodę życia.

Organizujemy wyjazdy w następujących kierunkach:
  • Rumunia
  • Albania
  • Ukraina
W kraju naszą ulubioną lokalizacją są Bieszczady
droga na wysokości okolo 2000mnpm
Bieszczady pocztówka

Bieszczady

W Bieszczadach posiadamy kilka sprawdzonych lokalizacji. Organizujemy wyjazdy terenowe w połączeniu z aktywnym odpoczynkiem. Wciągu dnia walczymy z błotem a wieczorem sauna, ruska bania czy grota solna. Wspólnie spędzimy czas przy ognisku pijąc lokalne trunki i snując plany na następny dzień. Bieszczady oferują wiele terenowych dróg na których pierwsze kroki mogą stawiac przyszli kierowcy offroad. Trudniejsze etapy podróży pokonają nasi instruktorzy.

Proponujemy wyjazdy w grupach około 10-15 osobowych, pozwoli to każdemu zasmakować w terenowej jeżdzie a w wynajętych chatach poczuć się komfortowo i przytulnie. Podczas wyjazdu poznamy podstawowe techniki offroad, dowiemy się jak sprawdzić samochód przed wyjazdem w teren, odwiedzimy wiele ciekawych i niebanalnym miejsc, do których żaden normalny samochód nie dotrze.

Zapraszamy do obejrzenia naszych galerii z wyjazdów wyprawowych

Rumunia 2009 Transylwania, wjeżdzamy Transalpina, zaczyna się prawdziwa przygoda
Wyprawa do Rumunii, Transfogarska Ukraińskie wiejskie klimaty Dacia wszędzie dojedzie :)
Bukowina na Ukrainie Bieszczady droga na Roztoki produkcja tradycyjnego sera w Transylwanii

  powrót na stronę główną
Spływy kajakowePaintball gry scenariuszoweImprezy na orientacjęTechniki linowe
Spływy KajakowePaintballImprezy na OrientacjęTechniki Linowe
KONTAKT  CATERING  PAINTBALL  INTEGRACJA  SAMOCHODY TERENOWE  QUADY  INO  TECHNIKI LINOWE  KAJAKI  JASKINIE  NORDIC WALKING

nasze atuty  intro  galeria  o nas  referencje  usługi  kontakt  Jura  hotele i ośrodki  grupa motywacja.com
switch language